Hikayemiz

Pastam Geldi

Zamanın çok kıymetli olduğu ve artık pek çok ihtiyacımızı online çözümlerle giderdiğimiz bu günlerde Pastam Geldi olarak, özel günleriniz için sipariş vermek istediğiniz pastayı kolayca bulabilmeniz ve ayağınıza kadar getirebilmeniz için hizmet veriyoruz.

İstanbul’da bulunan ve her biri pastacılık sektöründe markalaşmış pastanelerden oluşan anlaşmalı iş ortaklarımız vasıtasıyla hayal ettiğiniz pastanın tam da istediğiniz zamanda adresinize teslim edilmesini sağlıyoruz.

Pastam Geldi aracılığıyla özel günleriniz için hayalinizdeki pastayı yaptırabilir ve tam da teslim edilmesini istediğiniz anda pastanızı teslim alabilirsiniz. Böylece ne vaktinizi ne de enerjinizi boş yere harcamaz; en doğru hizmeti en doğru şekilde yorulmadan alırsınız.

Pastam Geldi sayesinde hem rahatlığa hem de aradığınız damak tadına kavuşmak ve artık tüm pasta siparişlerinizi online olarak gerçekleştirmenin konforu bir tık uzağınızda.

Siz de bizim gibi pasta konusunda seçiciyseniz ve İstanbul’un en seçkin pastanelerine kolayca ulaşmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Bizi yakından tanıyın.

Seçilmiş Pastaneler

İstanbul'un birbirinden kaliteli hizmet veren pastaneleriyle çalışıyoruz.

Ücretsiz teslimat

Pastanızı istediğiniz adrese ücretsiz teslim ediyoruz.

Dilediğiniz vakit

Pastanızı belirlediğiniz gün ve saatte getiriyoruz.

Müşteri memnuniyeti

Yorumlarınıza önem veriyor; yönlendirmeleriniz ile büyüyoruz.

Canlı destek

Mutlu Müşteri Hattı ile haftanın 7 günü bir mesaj uzağınızdayız.

Hızlı servis

Özel günlerinize değer veriyoruz. Pastanızı vakit kaybetmeden teslim ediyoruz.