Sevgiliye doğum günü hediyesi 2022KategorilerBlog

Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi 2022

Sevgiliye doğum günü hediyesi araştırma isteyen meşakkatli bir süreçtir. Pastam Geldi ailesi olarak siz değerli takipçilerimize yardımcı olmak maksadıyla sevgiliye doğum günü hediyesi fikirleri hususunda araştırmalarda bulunduk.

Değer verdiğiniz birine hediye almak dünyanın en zor şeylerinden biridir. Eminiz ki, herkes alacağı hediyenin maddi değerinden çok manevi anlamına önem verir. Alınan hediye sevgilinizin ömür boyu saklayacağı, kullanacağı ve hatta baktıkça sizi hatırlayacağı bir sembol olacağından hediye seçiminin sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Doğum günü yaklaşan sevgilinize ne hediye alacağınıza hala karar veremediyseniz bu yazımız tam da sizin için yazıldı.

Sevgiliye doğum günü hediyesi ne alınır?

Sevgili, bir arkadaştan fazlası olarak bazen aile bazen sıcak bir arkadaş bazen de ruhunun eksikliğini varlığıyla tamamlayandır. O’na yeni yaşına girerken bunları hissettirecek bir hediye vererek özel olduğunu daha fala hissettirebilirsiniz.

İçerisinde beraber gittiğiniz yerlerin, yaptığınız şeyleri hatırlatan fotoğraflarla dolu güzel bir hatıra kutusu hazırlamanız en güzel doğum günü hediyelerinden birisidir.

Ancak “Ben kadın/erkek sevgiliye doğum günü hediye fikirlerini merak ediyorum” diyorsanız, kadın ve erkek için kişiye özel tasarımlardan, vazgeçilmeyen klasik ürünlere kadar olan çeşitli hediye önerilerimize de bir göz atalım.

Sevgiliye doğum günü hediyesi fikirleri

  1. Zarif kordonlu bir saat
  2. Her günün vazgeçilmezi parfüm
  3. Soğukların kurtarıcısı atkı-bere
  4. Kombinlerin tamamlayıcısı güneş gözlükleri
  5. Teknolojik aletler
  6. Kulaklık
  7. Romantik hediye kutuları
  8. Zarif çiçek sepetleri
  9. Güzel anlardan kalan hatıra kutuları
  10. Kolye, yüzük, küpe v.b. takılar

Erkek sevgiliye doğum günü hediyesi ne alınır?

Bu soruyu internette arattığınızda karşınıza birçok hediye fikri çıkacaktır. Fakat burada önemli olan sevgilinizin tarzı ve zevkidir. Hediye seçimine başlamadan önce sevgilinizin zevk ve tarzını göz önünde bulundurmak sizi sonuca daha hızlı ulaştıracaktır.

Klasiklerden vazgeçemiyorum diyen bir erkek arkadaşınız varsa; zarif kordonlu bir saat, her günün vazgeçilmezi parfüm, soğukların kurtarıcısı atkı-bere veya kombinlerin tamamlayıcısı güneş gözlükleri tam da ona göre hediye fikirlerinin arasında yer alabilir.

Bilgisayar başında vakit geçirmekten hoşlanan erkek arkadaşınız varsa; teknolojik aletler, kulaklık, oyun konsolu gibi hediyeler uygun olabilir.

Kadın sevgiliye doğum günü hediyesi ne alınır?

Hediye, erkeklerin sık sık tereddütte kaldığı, yardıma ihtiyaç duyduğu bir konudur. Bu noktada beylere sevgililerinin zevklerine odaklanmalarını öneriyoruz. Sevgilinizin zevkini bildiğiniz andan sonrası zaten çorap söküğü gibi gelecektir.

Ruh eşine hediyesiyle beraber aşkını da hissettirmek isteyen beyler için; romantik hediye kutuları, zarif çiçek sepetleri, beraber yaptığınız şeyleri anımsatan güzel yazı ve fotoğraf zarfları gibi hediyeler uygun olabilir.

Klasik hediyeleri tercih eden beyler içinse eğer aksesuar kullanmayı seven bir sevgiliniz varsa; kolyeler, yüzükler, küpeler veya saat onun için hem zevkli hem de kullanışlı bir hediye olacaktır. Hediyenize romantik bir dokunuş eklemek isterseniz bunların çift için olanını alarak bir eşini de siz takabilir ona her daim diğer yarınızın o olduğunu hatırlatabilirsiniz.

Sevgiliye doğum günü pastası için bir fikriniz var mı?

Sevgilinize alacağınız hediye kadar doğum günü pastası seçimi de önemlidir.

Pastam Geldi en özel günlerinizde sevdiklerinizi mutlu etmek için özel tasarım pastalar hazırlar.

Doğum Günü Pastası ve Sevgili Pastaları kategorimize göz atmayı ihmal etmeyin!

Sevgiliye doğum günü hediyesi nereden alınır?

Bu konuda son yılların popüler alışveriş sitesi Trendyol‘a göz atmanızı öneriyoruz.

 

Sevgiliye doğum günü mesajı 2022KategorilerBlog

Sevgiliye Doğum Günü Mesajı 2022

Sevgiliniz için yılın en önemli günü kendisinin doğum günüdür. Sevgiliniz doğum gününde özel hissetmek ister. Bu özel günde sevgiliye doğum günü mesajı göndermek oldukça önemlidir.

Hayatınızdaki o özel kişi attığınız mesajla kendini değerli hissederken aynı zamanda mutlu olmalıdır. Bu sebeple duygusal doğum günü mesajı yazmanızı öneriyoruz.

Sevgiliye doğum günü mesajı hazırlamakta zorlanıyor ancak çok özel bir mesaj göndermek istiyorsanız sizler için hazırladığımız mesajlardan yararlanabilirsiniz. İlk etapta hangi mesajı göndereceğiniz konusunda çeşitli kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. Bu sebeple tüm mesajlar sizler için özel olarak hazırlanmıştır.

Sevgiliye Doğum Günü Mesajı

Canım, insan evinin nerede olduğunu bilmeden yaşarmış yıllarca, öyle kış günü sokakta kaldığını fark etmez de evi var zannedermiş. Kış günü sokakta kaldığımı seninle tanıştıktan sonra anladım. İnsan, insanın evi olmadıktan sonra hiçbir çatı ev değilmiş meğerse… Şimdi hayatım boyunca yaşadığım en güzel evde, kalbinde yaşıyorum. İyi ki doğdun. İyi ki varsın. Doğum günün kutlu olsun.

Sevgiliye Duygusal Doğum Günü Mesajı

Sevgilim, hayatın dört değil beş mevsimden oluştuğunu ve en güzel mevsimimin sen olduğunu bilmelisin. Seninle beraber yeşerdim, sevginle beraber çiçek açtı ruhum. Seninle öğrendim hayatın diğer renklerini, aşkın insana nasıl hissettirdiğini bana sen gösterdin. Güzel gözlerinden gördüm dünyanın tüm güzelliklerini. Şimdi yeni yaşında, beni sana getiren yaşta, her ne kadar yanında olamasam da kalbinde edindiğim yerin huzuru içerisindeyim. Doğum günün kutlu olsun.

Duygusal Doğum Günü Mesajı

Sevgilim, hayatımız boyunca her yanlışımızı paylaşacağımız, kahkahalarımızla sokakları inleteceğimiz, mutluluktan saçmalayacağımız, yaşadığımız her şeyde birbirimize koşacağımız nice yaşların olsun. Seninle aşamayacağımız hiçbir engel, üstesinden gelemeyeceğimiz hiçbir zorluk yok. Hayat bize ne getirirse getirsin tüm aşkımla ve sevgimle sana geleceğim. Yeni yaşının daha fazla mutluluk daha fazla huzur ve istediğin her şeyi sana getirmesi dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun.

Sevgilinize Doğum Günü Pastası Aldınız mı?

Sevgiliye doğum günü pastası, tıpkı sevgiliye doğum günü mesajı gibi önem arz etmektedir.

Pastam Geldi olarak en özel günlerinizde mutluluğunuzu arttırmak adına özel tasarım pastalar hazırlamaktayız.

Doğum Günü Pastası ve Sevgili Pastaları kategorimize göz atmayı unutmayın!

Sevgiliye yılbaşında ne alınır?KategorilerBlog

Sevgiliye yılbaşında ne alınır? 2022

Yeni umutlarla adım atacağımız 2022’nin ilk günü (yılbaşı) yaklaşıyor. Peki ama sevgiliye yılbaşında ne alınır?

Yeni yılın ilk günü yaklaşıyor. Yılbaşına çok az bir zaman kaldı ve birçok kişi yılbaşında sevgilisine alacağı hediye konusunda araştırmalara devam ediyor. Yılbaşında sevgiliye ne alınır merak ediyorsanız detayları blog yazımızda bulabilirsiniz.

Yılbaşında sevgiliye ne alınır? Sevgiliye yılbaşında ne alınır? Yılbaşında sevgiliye hediye fikirleri! son günlerde sıkça araştırılan konular arasında yer alıyor. Çünkü yeni yılın ilk gününe kısa bir zaman kaldı! Bu nedenle sizler için araştırma yaptık.

Yılbaşında sevgiliye hediye fikirleri için önerilerimizi dikkatinize sunuyoruz.

1. Çikolata Sepeti

Farklı markalardan çikolataların yer aldığı bir çikolata sepeti yapabilirsiniz.

2. Bilet

2022’de düzenlenecek farklı etkinliklere biletler alabilirsiniz. (Örneğin; konser, tiyatro v.b.)

3. Saat

Günün her saati sizi aklından çıkarmaması için şık bir saat hediye edebilirsiniz.

4. Eldiven

Siz onun ellerini tutamadığınız zaman ellerini sıcak tutabilecek bir eldiven neden olmasın?

5. Mum

Sevdiği aromalardan oluşan kokulu mumlar hediye edebilirsiniz.

6. Fotoğraf

Birlikte çektirdiğiniz en özel anlara ait fotoğrafları bastırarak mandallı fotoğraf asma ipi ile hediye edebilirsiniz.

7. Takvim

Fotoğraflarınızın olduğu 2022 Yılı Takvimi de fena olmaz sanki!

8. Kolye

Duygusal anlamı yüksek bir kolye hediye edebilirsiniz.

9. Kitap

İlgi duyduğu bir kategoriyle alakalı (Örnek olarak; kişisel gelişim, finans, spor v.b.) kitap iyi bir seçim olabilir.

10. Karakalem Tablo

Sevgilinizin fotoğrafını kara kalem tablo olarak kendisine hediye edebilirsiniz!

Sevgiliniz için hediye seçmede kararsız kaldıysanız, özellikle duygusal yoğunluğu yüksek bir hediye seçmenizi öneriyoruz. Çünkü manevi hediyelerin maddi hediyelerden daha fazla önemli olduğuna inanıyoruz.

Bunun dışında yılbaşı kutlaması için pastanız hazır mı? Yeni yılın ilk anlarını lezzetli bir pasta ile kutlamak isterseniz yılbaşı pastası kategorimize göz atmayı unutmayın!

Yeni yılınız kutlu olsun!

İstanbul'un En İyi Doğum Günü MekanlarıKategorilerBlog

İstanbul’un en iyi 10 doğum günü mekanı

İstanbul’un en iyi doğum günü mekanları konusunda bir araştırma yapıyorsanız doğru yerdesiniz.

Doğum günü pastası için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. İstanbul’un tüm noktalarına ücretsiz pasta siparişi teslim ediyoruz.

Doğum günü kutlaması için mekan seçimi zorlu bir süreçtir. Doğum günü kutlamasının konsepti ve doğum gününe katılacak konukların sayısı v.b. durumları değerlendirerek mekan seçimi yapmak oldukça önemlidir. Dolayısıyla bir doğum günü partisi planlamanın can alıcı ilk noktalarından biri mekanın seçimidir. Sevdikleriniz ile birlikte keyifli anlar geçireceğiniz bu özel gün için şık ve gösterişli yerleri seçebilirsiniz.

İstanbul’un En İyi Doğum Günü Mekanları

 • Mesai Karaköy
 • 360 İstanbul
 • Veranda Pera
 • Emily’s Garden
 • Spago İstanbul
 • Alancha
 • 16 Roof
 • Banyan
 • Golden Hour Pera
 • Sil Baştan Cihangir

İstanbul gibi büyük bir şehirde yaşıyorsanız mekan seçimi konusunda kararsız kalıyor olmanız oldukça normal. Çünkü İstanbul’da doğum günü kutlanacak yerler konusunda birçok seçeneğiniz bulunmaktadır.

İstanbul’da doğum günü nerede kutlanır veya İstanbul’da sevgiliye doğum günü mekanları gibi düşünceler zihninizde canlanıyorsa blog yazımızı mutlaka okumanızı öneririz.

İstanbul’da doğum günü kutlanacak yerler hakkında bilgi edinmek ve bu mekanların iletişim bilgilerine ulaşabilmek için yazımızı mutlaka okuyunuz.

İstanbul’un En İyi 10 Doğum Günü Mekanı

1- Mesai Karaköy

Mesai, İstanbul’un son dönemde popüler olan ve ziyaretçileri tarafından beğeni toplayan restoranlarından biri.

Mesai Karaköy

Adres: Azapkapı, Bankalar Cd. No:21, 34421 Beyoğlu/İstanbul

Rezervasyon: +90 (532) 056 37 24

2- 360 İstanbul

Tarihi Mısır Apartmanı’nın en üst katında yer alan nefis bir manzaraya sahip 360 İstanbul, birçok uluslararası ödüle sahiptir.

360 İstanbul

Adres: İstiklal Caddesi Mısır Apartmanı No: 163/8 Beyoğlu/İstanbul

Rezervasyon: +90 (212) 251 10 42

3- Veranda Pera

Veranda, İstanbul’un tarihi manzarası eşliğinde Anadolu lezzetlerini modern sunumlar ile yorumlayan yeni nesil meyhane konseptiyle Asmalı Mescit’te yer alıyor.

Veranda Pera

Adres: Meşrutiyet Caddesi No: 83 Asmalı Mescit, Beyoğlu/İstanbul

Rezervasyon: +90 (546) 233 44 50

4- Emily’s Garden

İzole bahçesinde dingin bir atmosfer sunan Emily’s Garden, Cihangir’in göz bebeği mekanlarından.

Emily's Garden

Adres: Cihangir Mahallesi Pürtelaş Hasan Efendi Sokak No: 13 Beyoğlu/İstanbul

Rezervasyon: +90 (546) 244 81 45

5- Spago İstanbul

Nişantaşı’nda konumlanan St. Regis otelin teras katında yer alan Spago İstanbul, hem rahatlığı hem de şıklığı bir arada sunan atmosferi ile Casual Fine Restaurant tarifine en uygun mekanlardan biri olarak karşımıza çıkıyor.

Spago İstanbul

Adres: Mim Kemal Öke Caddesi No:35 Nişantaşı, Şişli/İstanbul

Rezervasyon: +90 (212) 368 08 08

6- Alancha

Vedat Milor’un “sosyetik değil, ciddi anlamda gastronomik bir lokanta” yorumunda bulunduğu Alancha, Maçka’da yer alıyor. Cuma ve Cumartesi günleri ise canlı müzik ile eğlenebileceğiniz bir mekan.

Alancha

Adres: Vişnezade Mahallesi Şehit Mehmet Sokak No:9 Beşiktaş/İstanbul

Rezervasyon: +90 (212) 261 35 35

7- 16 Roof

Swiss Otel’in terasında yer alan 16 Roof, İstanbul’un en popüler teras mekanları sıralamasında başı çekiyor. Manzarası, müziği ve kokteylleriyle ünlü bu mekanı doğum günü kutlamalarınızda tercih edebilirsiniz.

16 Roof

Adres: Vişnezade Mahallesi Acısu Sokak No:19 Maçka, Beşiktaş/İstanbul

Rezervasyon: +90 (212) 326 11 00

8- Banyan

Fine Dining restoranların uzun soluklu olmadığı ülkemizde 2002 yılından bu yana hizmet veren ve çizgisini bozmayan Banyan, Ortaköy’de yer alıyor.

Banyan

Adres: Yıldız Mahallesi Muallim Naci Caddesi Salhane Sokak No: 3 Beşiktaş/İstanbul

Rezervasyon: +90 (212) 259 90 60

9- Golden Hour Pera

Pera’da yer alan popüler teras mekanlarından biri olan Golden Hour Pera, ferah ve izole atmosferiyle tarihi yarımadayı özel bir açıdan görmenize olanak sağlıyor.

Golden Hour Pera

Adres: Kemer Hatun Mahallesi Meşrutiyet Caddesi No: 40 Beyoğlu/İstanbul

Rezervasyon: +90 (532) 281 80 41

10- Sil Baştan

Saat 20.00 sularında Türkçe Slow müzikler ile başlayan programı 21.30’da hareketli Türkçe 90’lar ile taçlandıran Sil Baştan, gece 01.00’e kadar kapılarını ziyaretçilerine açıyor.

Sil Baştan Cihangir

Adres: Cihangir Mahallesi Sıraselviler Caddesi No: 35/1 Beyoğlu/İstanbul

Rezervasyon: +90 (552) 639 42 63

dogum gunu pastasi konseptleriKategorilerBlog

Doğum Günü Pastası Konseptleri

Son dönemlerde doğum günü pastası konseptleri için çeşitlilik artmaya başladı. Sevdiklerimiz için hazırlayacağımız doğum günü kutlamalarında “Hangi konseptte doğum günü pastası satın almalıyım?” sorusu hepimizin aklını kurcalıyor. Sizler için bu yazımızda çok tercih edilen konseptleri derledik. Keyifli okumalar.

Uzay Konseptli Pastalar

Doğum Günü Pastası Konseptleri

Son dönemin popülerleri arasında Uzay Konseptli Pastalar göze çarpıyor. Uzaydaki dünyayı keşfetmeye meraklı sevdikleriniz için tercih edebileceğiniz bu konsept pastalarda genellikle uzay görüntüleri, yıldızlar ve gezegenler bulunuyor.

Sevimli Hayvan Konseptli Pastalar

Doğum Günü Pastası Konseptleri

Bizleri her şartta karşılıksız seven tek varlıklarımız onlar; evcil hayvanlarımız. Doğum günü kutlamalarınızı sevimli bir havada geçirmek isterseniz bundan daha iyi bir konsept olamaz. Doğum günü pastanızda yer alacak sevimli hayvan figürleri ile sıcak bir atmosfer yakalayabilirsiniz.

Prenses Konseptli Pastalar

Doğum Günü Pastası Konseptleri

Bütün kızlarımız birer prensestir. Bu sebeple minik kız çocuklarımız için prenses konseptli pastalar çok iyi bir tercih olacaktır. Pastada yer alan prenses figürleri minikleri çok mutlu edecektir.

Mesleklere Özel Konsept Pastalar

Doğum Günü Pastası Konseptleri

Doktor, avukat, mühendis, mimar v.b. meslek grubları için tek düze pasta konsepti artık son buldu. Bu sebeple meslek grupları için hazırlanan özel tasarım pastalar, doğum günü kutlamalarınıza farklı bir hava katacaktır.

Araba Konseptli Pastalar

Doğum Günü Pastası Konseptleri

Doğdukları andan itibaren araba tutkunu olan erkek çocuklarımız ve hız tutkunu yetişkin erkek dostlarımız için araba konseptli pastalar harika bir tercih olacaktır.

Süper Kahramanlar

Doğum Günü Pastası Konseptleri

Hangimizin bir süper kahramanı yok ki? Bundan ötürü Batman, Spiderman, Ironman v.b. süper kahraman pastaları da sıkça tercih edilenler arasındadır. Özellikle erkeklerin beğenisini kazanan karakterleri doğum günü pastası olarak sipariş edebilirsiniz.

Siz de doğum günü pastası konseptleri için arayış içerisindeyseniz Doğum Günü Pastası kategorimize göz atmayı unutmayın.

Doğum Günü Partilerinin Vazgeçilmez YiyecekleriKategorilerBlog

Doğum Günü Partilerinin Vazgeçilmez Yiyecekleri

Doğum Günü Partisi için her şeyi ayarladınız. Peki yılda 1 kutladığınız bu önemli gün için nasıl bir sofra hazırlayacaksınız? Sizler için doğum günü partilerinde sofraların olmazsa olmaz yiyeceklerini derledik.

Makarna Salatası

Doğum Günü Partilerinin Vazgeçilmez Yiyecekleri (Makarna Salatası)

Her şeyin modası geçer ama makarna salatasının asla! Makarna salatası her doğum günü sofrasının vazgeçilmezidir. Misafirlerinizin görünce mutluluk duyacağı makarna salatasını sofralarınızdan eksik etmeyin!

Kanepe

Doğum Günü Partilerinin Vazgeçilmez Yiyecekleri (Kanepe)

Parti denildiği zaman akla ilk gelen yiyeceklerden biri kanepedir. Özellikle de çok vaktiniz kalmadıysa tost ekmeği ile hızlıca hazırlayabilirsiniz. Her damak tadına uygun farklı çeşitleri ile masada yerini alır almaz misafirlerinizin ilgisini çekecektir.

Cupcake

Doğum Günü Partilerinin Vazgeçilmez Yiyecekleri (Cupcake)

Doğum günü partilerinin enfes tatlısı Cupcake’dir. Birbirinden farklı figür ve desenleri sayesinde hem sofranızın görüntüsünü güzelleştirir hem de damaklarda güzel bir tat bırakır.

Sigara Böreği

Doğum Günü Partilerinin Vazgeçilmez Yiyecekleri (Sigara Böreği)

Patatesli, peynirli, kıymalı ve benzeri birçok çeşidiyle her damak tadına uygun bir sigara böreği hazırlayabilirsiniz. Her yaş grubunun severek yediği sigara böreğini bu listeye eklemezsek olmazdı!

Meyve Çubukları

Doğum Günü Partilerinin Vazgeçilmez Yiyecekleri (Meyve Çubuğu)

Sağlıklı ve hafif atıştırmalık isteyenler için meyve çubukları büyük bir görev üstleniyor. Mevsim meyvelerinden seçerek çubuklara yerleştireceğiniz taze meyveler, hem rengarenk görüntüsüyle göz kamaştırıcı bir görüntü oluşturacak hem de kolay hazırlanışı sayesinde çok zamanınızı almayacaktır.

Doğum Günü Pastası

Doğum Günü Partilerinin Vazgeçilmez Yiyecekleri (Doğum Günü Pastası)

Ve… Doğum günü partilerinin assolisti Doğum Günü Pastası olmadan bir kutlama kesinlikle düşünemeyiz. E-Mağazamızda yer alan birbirinden farklı konseptlerdeki pastalar ile sevdiklerinizin doğum günleri için kişiselleştirilebilir pasta siparişi verebilirsiniz.

İstanbul'da Doğum Günü Kutlaması İçin Öneriler 2021KategorilerBlog

İstanbul’da Doğum Günü Kutlaması İçin Öneriler 2021

Her sene heyacanlı bir şekilde hızlıca gelmesini beklediğimiz gündür doğum günlerimiz. Sizin ya da sevdiklerinizin doğum günü yaklaştıysa ve siz hala nerede kutlayacağınıza karar veremediyseniz üzülmeyin! İstanbul’da doğum günü kutlayabileceğiniz mekanları sizin için derledik.

Yeşilköy Sahili

İstanbul'da Doğum Günü Kutlaması İçin Öneriler 2021 (Yeşilköy Sahili)

Yeşilliklerin arasında, denize karşı hafif esen rüzgar eşliğinde doğum günü kutlaması yapabileceğiniz en güzel yerlerden biri Yeşilköy Sahili’dir. Eğer ki açık hava kutlamalarını seviyorsanız kesinlikle tercihleriniz arasında olmalıdır.

Florya Atatürk Ormanı

İstanbul'da Doğum Günü Kutlaması İçin Öneriler 2021 (Florya Atatürk Ormanı)

Sessizliği seven bir yapınız varsa en doğru tercih Florya’da bulunan Atatürk Ormanı’dır. Huzur veren kuş sesleri eşliğinde sevdiklerinizle birlikte eğlenceli doğum günleri kutlayabilirsiniz.

Pierre Loti

İstanbul'da Doğum Günü Kutlaması İçin Öneriler 2021 (Pierre Loti Tepesi)

Doğum gününüzü İstanbul’un en güzel seyir noktalarından biri olan Pierre Loti’de kutlayabilirsiniz. İstanbul’a tepeden bakarken hayatın bütün stresini o an unutmak eminiz sizi de çok mutlu edecektir.

Belgrad Ormanı

İstanbul'da Doğum Günü Kutlaması İçin Öneriler 2021 (Belgrad Ormanı)

Doğa tutkunları için İstanbul’da bulunmaz bir nimet; Belgrad Ormanı. Şehirden uzakta doğayla iç içe bir doğum günü planlıyorsanız adresiniz kesinlikle Belgrad Ormanı olmalı!

Florya Sosyal Tesisi

İstanbul'da Doğum Günü Kutlaması İçin Öneriler 2021 (İBB Florya Sosyal Tesisi)

Denize sıfır olan olan tesis, birbirinden farklı güller ve laleler ile kaplanmıştır. Bir yanda mavinin huzuru, diğer bir yanda ise birbirinden güzel çiçeklerin bulunduğu bu güzel konumda eşsiz bir doğum günü kutlaması gerçekleştirebilirsiniz.

Rumeli Kavağı

İstanbul'da Doğum Günü Kutlaması İçin Öneriler 2021 (Rumeli Kavağı)

Yeşil ile mavinin buluştuğu en güzel yerlerden bir tanesi Rumeli Kavağı’dır. Günübirlik konaklama yapılabilir. Bu nedenle birçok kişinin doğum günleri kutlaması için tercih edilen bu konumda eşsiz deniz manzarası eşliğinde keyifli bir doğum günü kutlamasında bulunabilirsiniz.

En güzel doğum günü pastası için Pastam Geldi’ye göz atmayı unutmayın.

Söz Nişan Pastası Önerileri 2020-2021KategorilerBlog

Söz Nişan Pastası Önerileri 2020-2021

Evliliğe doğru adım atan gelin ve damatlarımızın düğün öncesi basamaklarından biri söz, diğeri ise nişandır. Söz Nişan Pastası ise bu törenlerimizin olmazsa olmaz objelerinden biridir. Törenin konseptine uygun, görsel olarak tatmin edici ve lezzetli bir pasta seçimi kolay olmuyor.

Mutlu bir evliliğe doğru yol alan ve şu sıralar tatlı telaşlar ile meşgul olan çiftlerimize yol göstermek için en çok tercih edilen söz ve nişan pastalarını bu yazımızda derlemek istedik.

 

Söz Nişan Pastası Önerileri 2020-2021 (Söz Pastası 1)

Söz Pastası

Özel günlerinde sadeliğe ve şık olmaya özen gösterenler için doğru bir tercihtir. Bu pastamız beyaz renginin yanı sıra üzerindeki tek bir çiçek süslemesiyle sadeliğe önem verenlerin tercihidir.

 

 

Söz Nişan Pastası Önerileri 2020- 2021 (Türk Kahvesi Pastası)

Türk Kahvesi Pastası

Gelin isteme törenlerimizin olmazsa olmaz geleneklerinden olan Türk kahvesini pastalarımızda kullanmazsak olmazdı! Bu pastamız gelenek ve göreneklere önem veren çiftlerimizin tercihleri arasında yer alıyor.

 

 

Söz Nişan Pastası Önerileri 2020-2021 (Meyve Şöleni Pastası)Meyve Şöleni Pastası

Şeker hamuru pastalarını tercih etmeyen çiftlerimiz daha çok meyve konseptli pastalarımıza yöneliyor. Sadece kek, krema ve meyveden oluşan bu pastamız özel günleriniz için en lezzetli pastalarımızdan sadece bir tanesi.

 

 

Söz Nişan Pastası Önerileri (Siyah Nişan Pastası)

Siyah Nişan Pastası

Klasik nişan pastalarının dışına çıkıp farklı olmak isteyenlerin tercihi. Siyah nişan pastası, vamp duruşu ile törenlerin dikkat çeken objelerinden biri.

Söz Nişan Pastası Önerileri (Gelin Damat Nişan Pastası)

 

 

Gelin Damat Nişan Pastası

Her kadın ve erkeğin hayali olan büyülü gelinlik ve damatlık artık pastalarımızda da yer alıyor.

 

 

Söz Nişan Pastası Önerileri 2020-2021 (Güvercinli Nişan Pastası)

Deniz Kabuklu Nişan Pastası

Törenlerinde deniz temalı konsept planlayan yaz gelinlerimizin ilk tercihi deniz kabuklu nişan pastasıdır. Sade bir görüntüye sahip olan Deniz Kabuklu Nişan Pastası, üzerinde yer alan deniz kabuklarıyla oldukça dikkat çekicidir.

 

 

Söz Nişan Pastası Önerileri 2020-2021 (Güvercinli Nişan Pastası)

İnci Nişan Pastası

İnci görüntüsünün yansıttığı sadelik ve şıklık özellikle pasta ile bir araya geldiği zaman inanılmaz bir görüntü ortaya çıkıyor. Nişan törenlerinde sadeliğe ve bir o kadar da şıklığa önem veren gelinlerimizin tercihidir.

 

 

Söz Nişan Pastası Önerileri 2020-2021 (Güvercinli Nişan Pastası)

 

 

Güvercinli Nişan Pastası

Saflığı, şeffaflığı, doğallığı, özgürlüğü ve en önemlisi barışı temsil etmekte olan güvercinlerimizi pastamızda buluşturduk. Çiftlerimizin bir ömür mutlu birlikteliklerine atacakları en önemli adımlarında güvercinli nişan pastamız ile mutluluklarına ortak oluyoruz.

 

Özel günleriniz için yanınızdayız!

Pastam Geldi ailesi olarak özellikle de özel günleriniz için pasta üretmeyi çok seviyoruz!

Söz Nişan Pastası kategorimizdeki diğer pastalara göz atmayı ihmal etmeyin.

Özel Günler İçin Pasta TasarımlarıKategorilerBlog

Özel Günler İçin Pasta Tasarımları

Özel gün kutlamaları için pasta tasarımları konsepte uygun şekilde belirlenmektedir.

Doğum günleri, sevgililer günü, yıldönümü kutlamaları ve pek çok özel gün için ayrı pasta tasarımları oluşturulmaktadır. Parti hazırlığı içerisinde olan kişiler belirledikleri konsept üzerinden pasta tasarımı da oluşturmaktadır. Pasta şekli ve üzerinde bulunan süslemeler ile günün renkli ve neşeli geçmesini sağlayan özel tasarım pastalar kişiye uygun şekilde yapılmaktadır. Sürpriz pasta tasarımları ile davetlileri mutlu ederek partinin daha keyifli geçmesini sağlayabilirsiniz.

Doğum Günleri İçin Kişiye Uygun Pasta Tasarımları

Pek çok kişi doğum günü etkinliklerinde bir araya gelir. Doğum günlerinin olmazsa olmazları arasında ise pasta yer almaktadır. Özel tasarım pastalar günü kurtaran ve partinin eğlenceli geçmesini sağlayan ürünlerden biridir. Doğu günlerinde kişiye özel şekilde tasarım oluşturularak hazırlanan pastalar daha ilgi çekici ve özel olmaktadır. Kişinin sevdiği tarzda hazırlanan doğum günü pastası pek çok kişi tarafından beğeni kazanmaktadır.

Pasta hazırlığında en çok tercih edilen tasarımlardan biri ise üzerine resim baskı yapılan pastalardır. Resimli pasta, doğum gününü renklendirerek davetlilerin keyifli zaman geçirmesini sağlıyor. Bunların yanı sıra, renkli şeker hamurlarının kullanıldığı pastalar da özellikle çocuk doğum günlerinin vazgeçilmez tasarımlarından biridir. Üzerinde çiçek ve hayvan dekorlarını bulunduğu pasta tasarımları görsel açıdan zenginlik sunmaktadır.

Sevgililer Günü İçin Pasta Tasarımları

Sevgililer günü pasta tasarımlarından biri kalp şeklinde olan pastalardır. Farklı boyutlarda hazırlanan bu pastalar üzerinde kırmızı şeker hamuru ve pembe kremşanti kaplamaları ile tercih edilmektedir. Pastanın üzerine yapılan fotoğraf baskısı da sevgililer gününü özel kılan pasta tasarımlarından biridir. Pek çok kişinin severek tercih ettiği bu pasta tasarımları lezzeti ve görünümü ile günün en keyifli zamanlarında kişilerin yanında olmaktadır.

Siz de özel günleriniz için sitemizdeki pastalara göz atarak pasta siparişi verebilirsiniz.

Evlilik Yıldönümü İçin Kutlama ÖnerileriKategorilerBlog

Evlilik Yıldönümü İçin Kutlama Önerileri

Evlilik Yıldönümü İçin Kutlama Önerileri, yıldönümü yaklaşan çiftler için önem arz eden bir konudur. Çünkü çiftler için yılın en önemli günüdür.

Hiç şüphe yok ki evli çiftler için en önemli gün evlilik yıldönümüdür. Hem erkekler hem de kadınlar için güzel ve önemlidir. Evlilik yeni bir hayat getirir. Kuşkusuz her iki tarafın da hayatındaki en önemli değişiklik evlilikle başlar. Mutlu bir ev, çok çalışma ve çaba gerektirir. Her iki taraf da evlilikte önemli kararlar aldı. Bu kararları uzun yıllar desteklemek ve karşılıklı saygıyı sürdürmek için evlilikte ekstra özen gösterilmelidir. Evliliğin en özel gün olduğunu herkes bilir. Uzun süre evli kalabilmeleri için her iki taraf da birbirlerinin değerlerine çok dikkat etmeli ve saygı duymalıdır. Aslında evliliğin mutluluğu ve huzuru çok önemlidir. Peki, evlilik yıldönümü kutlamaları için neler yapılmalıdır?

Güzel Bir Yıldönümü İçin Plan Hazırlamalısınız

Eşinizi bu özel günde mutlu etmek için bir plan hazırlamanız gerekiyor. Sürprizleri planlı ve uygun bir şekilde hazırlarsanız ona daha etkili ve daha güzel anlar yaşatabilirsiniz. İyi bir yemek, atmosfer ve hediyeler eşinizi memnun etmek için yeterlidir. Bu tür bir sürpriz sizi mutlu bir gülümsemeyle tatmin edecek ve onu çok mutlu edecektir. Bu özel günde birlikte geçirdiğiniz günler tamamen size ait olmalıdır. Hiçbir plan veya aktivite olmamalı, bütün gün birlikte olmalısınız.

İşlerinizi Son Ana Bırakmayın

İşinizden son dakikaya kadar ayrılmak istemiyorsanız ve zaman yaklaşmasın diye dualar etmek istemiyorsanız, ne yapacağınızı planlamaya başlamalısınız. Evlilik yıldönümü çok önemli bir gün ve özel olmalı. Bu gün sorumsuzluk ve unutma gibi hatalar çok ciddiye alınabilir ve hatta evliliğinizi bile etkileyebilir. Bu nedenle lütfen bu önemli evlilik tarihini bir yere not edin ve buna göre erken hazırlıklarınızı yapın. Onları bir ay önceden düşünmek, plan ve proje yapmak çok iyi olur. İnsanlar hediye seçimini unutmamalıdır. Bu durumda hediyeler çok önemli bir faktördür. Eşinizle geçireceğiniz harika bir günün ve akşam yemeğinin ardından günün sonunda vereceğiniz hediye önemli olmalıdır.

Evlilik Yıldönümü Sürpriz Önerileri

Evlilik yıl dönümünde eşinizi jestler ve sürprizlerle şaşırtabilirsiniz. İçine kapanık biri olsanız bile makale ve şiirler yazarak ona aşkınızı hatırlatabilir, bu özel günde onu dünyanın en mutlu kadını yapabilirsiniz. Bu aslında zor değil. İyi düşünmek ve uygulamak yeterlidir.

Sevgili Pastaları için ürünlerimize göz attınız mı?