Doğum Günü Partilerinin Vazgeçilmez YiyecekleriKategorilerBlog

Doğum Günü Partilerinin Vazgeçilmez Yiyecekleri

Doğum Günü Partisi için her şeyi ayarladınız. Peki yılda 1 kutladığınız bu önemli gün için nasıl bir sofra hazırlayacaksınız? Sizler için doğum günü partilerinde sofraların olmazsa olmaz yiyeceklerini derledik.

Makarna Salatası

Doğum Günü Partilerinin Vazgeçilmez Yiyecekleri (Makarna Salatası)

Her şeyin modası geçer ama makarna salatasının asla! Makarna salatası her doğum günü sofrasının vazgeçilmezidir. Misafirlerinizin görünce mutluluk duyacağı makarna salatasını sofralarınızdan eksik etmeyin!

Kanepe

Doğum Günü Partilerinin Vazgeçilmez Yiyecekleri (Kanepe)

Parti denildiği zaman akla ilk gelen yiyeceklerden biri kanepedir. Özellikle de çok vaktiniz kalmadıysa tost ekmeği ile hızlıca hazırlayabilirsiniz. Her damak tadına uygun farklı çeşitleri ile masada yerini alır almaz misafirlerinizin ilgisini çekecektir.

Cupcake

Doğum Günü Partilerinin Vazgeçilmez Yiyecekleri (Cupcake)

Doğum günü partilerinin enfes tatlısı Cupcake’dir. Birbirinden farklı figür ve desenleri sayesinde hem sofranızın görüntüsünü güzelleştirir hem de damaklarda güzel bir tat bırakır.

Sigara Böreği

Doğum Günü Partilerinin Vazgeçilmez Yiyecekleri (Sigara Böreği)

Patatesli, peynirli, kıymalı ve benzeri birçok çeşidiyle her damak tadına uygun bir sigara böreği hazırlayabilirsiniz. Her yaş grubunun severek yediği sigara böreğini bu listeye eklemezsek olmazdı!

Meyve Çubukları

Doğum Günü Partilerinin Vazgeçilmez Yiyecekleri (Meyve Çubuğu)

Sağlıklı ve hafif atıştırmalık isteyenler için meyve çubukları büyük bir görev üstleniyor. Mevsim meyvelerinden seçerek çubuklara yerleştireceğiniz taze meyveler, hem rengarenk görüntüsüyle göz kamaştırıcı bir görüntü oluşturacak hem de kolay hazırlanışı sayesinde çok zamanınızı almayacaktır.

Doğum Günü Pastası

Doğum Günü Partilerinin Vazgeçilmez Yiyecekleri (Doğum Günü Pastası)

Ve… Doğum günü partilerinin assolisti Doğum Günü Pastası olmadan bir kutlama kesinlikle düşünemeyiz. E-Mağazamızda yer alan birbirinden farklı konseptlerdeki pastalar ile sevdiklerinizin doğum günleri için kişiselleştirilebilir pasta siparişi verebilirsiniz.

İstanbul'da Doğum Günü Kutlaması İçin Öneriler 2021KategorilerBlog

İstanbul’da Doğum Günü Kutlaması İçin Öneriler 2021

Her sene heyacanlı bir şekilde hızlıca gelmesini beklediğimiz gündür doğum günlerimiz. Sizin ya da sevdiklerinizin doğum günü yaklaştıysa ve siz hala nerede kutlayacağınıza karar veremediyseniz üzülmeyin! İstanbul’da doğum günü kutlayabileceğiniz mekanları sizin için derledik.

Yeşilköy Sahili

İstanbul'da Doğum Günü Kutlaması İçin Öneriler 2021 (Yeşilköy Sahili)

Yeşilliklerin arasında, denize karşı hafif esen rüzgar eşliğinde doğum günü kutlaması yapabileceğiniz en güzel yerlerden biri Yeşilköy Sahili’dir. Eğer ki açık hava kutlamalarını seviyorsanız kesinlikle tercihleriniz arasında olmalıdır.

Florya Atatürk Ormanı

İstanbul'da Doğum Günü Kutlaması İçin Öneriler 2021 (Florya Atatürk Ormanı)

Sessizliği seven bir yapınız varsa en doğru tercih Florya’da bulunan Atatürk Ormanı’dır. Huzur veren kuş sesleri eşliğinde sevdiklerinizle birlikte eğlenceli doğum günleri kutlayabilirsiniz.

Pierre Loti

İstanbul'da Doğum Günü Kutlaması İçin Öneriler 2021 (Pierre Loti Tepesi)

Doğum gününüzü İstanbul’un en güzel seyir noktalarından biri olan Pierre Loti’de kutlayabilirsiniz. İstanbul’a tepeden bakarken hayatın bütün stresini o an unutmak eminiz sizi de çok mutlu edecektir.

Belgrad Ormanı

İstanbul'da Doğum Günü Kutlaması İçin Öneriler 2021 (Belgrad Ormanı)

Doğa tutkunları için İstanbul’da bulunmaz bir nimet; Belgrad Ormanı. Şehirden uzakta doğayla iç içe bir doğum günü planlıyorsanız adresiniz kesinlikle Belgrad Ormanı olmalı!

Florya Sosyal Tesisi

İstanbul'da Doğum Günü Kutlaması İçin Öneriler 2021 (İBB Florya Sosyal Tesisi)

Denize sıfır olan olan tesis, birbirinden farklı güller ve laleler ile kaplanmıştır. Bir yanda mavinin huzuru, diğer bir yanda ise birbirinden güzel çiçeklerin bulunduğu bu güzel konumda eşsiz bir doğum günü kutlaması gerçekleştirebilirsiniz.

Rumeli Kavağı

İstanbul'da Doğum Günü Kutlaması İçin Öneriler 2021 (Rumeli Kavağı)

Yeşil ile mavinin buluştuğu en güzel yerlerden bir tanesi Rumeli Kavağı’dır. Günübirlik konaklama yapılabilir. Bu nedenle birçok kişinin doğum günleri kutlaması için tercih edilen bu konumda eşsiz deniz manzarası eşliğinde keyifli bir doğum günü kutlamasında bulunabilirsiniz.

En güzel doğum günü pastası için Pastam Geldi’ye göz atmayı unutmayın.

Söz Nişan Pastası Önerileri 2020-2021KategorilerBlog

Söz Nişan Pastası Önerileri 2020-2021

Evliliğe doğru adım atan gelin ve damatlarımızın düğün öncesi basamaklarından biri söz, diğeri ise nişandır. Söz Nişan Pastası ise bu törenlerimizin olmazsa olmaz objelerinden biridir. Törenin konseptine uygun, görsel olarak tatmin edici ve lezzetli bir pasta seçimi kolay olmuyor.

Mutlu bir evliliğe doğru yol alan ve şu sıralar tatlı telaşlar ile meşgul olan çiftlerimize yol göstermek için en çok tercih edilen söz ve nişan pastalarını bu yazımızda derlemek istedik.

 

Söz Nişan Pastası Önerileri 2020-2021 (Söz Pastası 1)

Söz Pastası

Özel günlerinde sadeliğe ve şık olmaya özen gösterenler için doğru bir tercihtir. Bu pastamız beyaz renginin yanı sıra üzerindeki tek bir çiçek süslemesiyle sadeliğe önem verenlerin tercihidir.

 

 

Söz Nişan Pastası Önerileri 2020- 2021 (Türk Kahvesi Pastası)

Türk Kahvesi Pastası

Gelin isteme törenlerimizin olmazsa olmaz geleneklerinden olan Türk kahvesini pastalarımızda kullanmazsak olmazdı! Bu pastamız gelenek ve göreneklere önem veren çiftlerimizin tercihleri arasında yer alıyor.

 

 

Söz Nişan Pastası Önerileri 2020-2021 (Meyve Şöleni Pastası)Meyve Şöleni Pastası

Şeker hamuru pastalarını tercih etmeyen çiftlerimiz daha çok meyve konseptli pastalarımıza yöneliyor. Sadece kek, krema ve meyveden oluşan bu pastamız özel günleriniz için en lezzetli pastalarımızdan sadece bir tanesi.

 

 

Söz Nişan Pastası Önerileri (Siyah Nişan Pastası)

Siyah Nişan Pastası

Klasik nişan pastalarının dışına çıkıp farklı olmak isteyenlerin tercihi. Siyah nişan pastası, vamp duruşu ile törenlerin dikkat çeken objelerinden biri.

Söz Nişan Pastası Önerileri (Gelin Damat Nişan Pastası)

 

 

Gelin Damat Nişan Pastası

Her kadın ve erkeğin hayali olan büyülü gelinlik ve damatlık artık pastalarımızda da yer alıyor.

 

 

Söz Nişan Pastası Önerileri 2020-2021 (Güvercinli Nişan Pastası)

Deniz Kabuklu Nişan Pastası

Törenlerinde deniz temalı konsept planlayan yaz gelinlerimizin ilk tercihi deniz kabuklu nişan pastasıdır. Sade bir görüntüye sahip olan Deniz Kabuklu Nişan Pastası, üzerinde yer alan deniz kabuklarıyla oldukça dikkat çekicidir.

 

 

Söz Nişan Pastası Önerileri 2020-2021 (Güvercinli Nişan Pastası)

İnci Nişan Pastası

İnci görüntüsünün yansıttığı sadelik ve şıklık özellikle pasta ile bir araya geldiği zaman inanılmaz bir görüntü ortaya çıkıyor. Nişan törenlerinde sadeliğe ve bir o kadar da şıklığa önem veren gelinlerimizin tercihidir.

 

 

Söz Nişan Pastası Önerileri 2020-2021 (Güvercinli Nişan Pastası)

 

 

Güvercinli Nişan Pastası

Saflığı, şeffaflığı, doğallığı, özgürlüğü ve en önemlisi barışı temsil etmekte olan güvercinlerimizi pastamızda buluşturduk. Çiftlerimizin bir ömür mutlu birlikteliklerine atacakları en önemli adımlarında güvercinli nişan pastamız ile mutluluklarına ortak oluyoruz.

 

Özel günleriniz için yanınızdayız!

Pastam Geldi ailesi olarak özellikle de özel günleriniz için pasta üretmeyi çok seviyoruz!

Söz Nişan Pastası kategorimizdeki diğer pastalara göz atmayı ihmal etmeyin.

Özel Günler İçin Pasta TasarımlarıKategorilerBlog

Özel Günler İçin Pasta Tasarımları

Özel gün kutlamaları için pasta tasarımları konsepte uygun şekilde belirlenmektedir.

Doğum günleri, sevgililer günü, yıldönümü kutlamaları ve pek çok özel gün için ayrı pasta tasarımları oluşturulmaktadır. Parti hazırlığı içerisinde olan kişiler belirledikleri konsept üzerinden pasta tasarımı da oluşturmaktadır. Pasta şekli ve üzerinde bulunan süslemeler ile günün renkli ve neşeli geçmesini sağlayan özel tasarım pastalar kişiye uygun şekilde yapılmaktadır. Sürpriz pasta tasarımları ile davetlileri mutlu ederek partinin daha keyifli geçmesini sağlayabilirsiniz.

Doğum Günleri İçin Kişiye Uygun Pasta Tasarımları

Pek çok kişi doğum günü etkinliklerinde bir araya gelir. Doğum günlerinin olmazsa olmazları arasında ise pasta yer almaktadır. Özel tasarım pastalar günü kurtaran ve partinin eğlenceli geçmesini sağlayan ürünlerden biridir. Doğu günlerinde kişiye özel şekilde tasarım oluşturularak hazırlanan pastalar daha ilgi çekici ve özel olmaktadır. Kişinin sevdiği tarzda hazırlanan doğum günü pastası pek çok kişi tarafından beğeni kazanmaktadır.

Pasta hazırlığında en çok tercih edilen tasarımlardan biri ise üzerine resim baskı yapılan pastalardır. Resimli pasta, doğum gününü renklendirerek davetlilerin keyifli zaman geçirmesini sağlıyor. Bunların yanı sıra, renkli şeker hamurlarının kullanıldığı pastalar da özellikle çocuk doğum günlerinin vazgeçilmez tasarımlarından biridir. Üzerinde çiçek ve hayvan dekorlarını bulunduğu pasta tasarımları görsel açıdan zenginlik sunmaktadır.

Sevgililer Günü İçin Pasta Tasarımları

Sevgililer günü pasta tasarımlarından biri kalp şeklinde olan pastalardır. Farklı boyutlarda hazırlanan bu pastalar üzerinde kırmızı şeker hamuru ve pembe kremşanti kaplamaları ile tercih edilmektedir. Pastanın üzerine yapılan fotoğraf baskısı da sevgililer gününü özel kılan pasta tasarımlarından biridir. Pek çok kişinin severek tercih ettiği bu pasta tasarımları lezzeti ve görünümü ile günün en keyifli zamanlarında kişilerin yanında olmaktadır.

Siz de özel günleriniz için sitemizdeki pastalara göz atarak pasta siparişi verebilirsiniz.

Evlilik Yıldönümü İçin Kutlama ÖnerileriKategorilerBlog

Evlilik Yıldönümü İçin Kutlama Önerileri

Evlilik Yıldönümü İçin Kutlama Önerileri, yıldönümü yaklaşan çiftler için önem arz eden bir konudur. Çünkü çiftler için yılın en önemli günüdür.

Hiç şüphe yok ki evli çiftler için en önemli gün evlilik yıldönümüdür. Hem erkekler hem de kadınlar için güzel ve önemlidir. Evlilik yeni bir hayat getirir. Kuşkusuz her iki tarafın da hayatındaki en önemli değişiklik evlilikle başlar. Mutlu bir ev, çok çalışma ve çaba gerektirir. Her iki taraf da evlilikte önemli kararlar aldı. Bu kararları uzun yıllar desteklemek ve karşılıklı saygıyı sürdürmek için evlilikte ekstra özen gösterilmelidir. Evliliğin en özel gün olduğunu herkes bilir. Uzun süre evli kalabilmeleri için her iki taraf da birbirlerinin değerlerine çok dikkat etmeli ve saygı duymalıdır. Aslında evliliğin mutluluğu ve huzuru çok önemlidir. Peki, evlilik yıldönümü kutlamaları için neler yapılmalıdır?

Güzel Bir Yıldönümü İçin Plan Hazırlamalısınız

Eşinizi bu özel günde mutlu etmek için bir plan hazırlamanız gerekiyor. Sürprizleri planlı ve uygun bir şekilde hazırlarsanız ona daha etkili ve daha güzel anlar yaşatabilirsiniz. İyi bir yemek, atmosfer ve hediyeler eşinizi memnun etmek için yeterlidir. Bu tür bir sürpriz sizi mutlu bir gülümsemeyle tatmin edecek ve onu çok mutlu edecektir. Bu özel günde birlikte geçirdiğiniz günler tamamen size ait olmalıdır. Hiçbir plan veya aktivite olmamalı, bütün gün birlikte olmalısınız.

İşlerinizi Son Ana Bırakmayın

İşinizden son dakikaya kadar ayrılmak istemiyorsanız ve zaman yaklaşmasın diye dualar etmek istemiyorsanız, ne yapacağınızı planlamaya başlamalısınız. Evlilik yıldönümü çok önemli bir gün ve özel olmalı. Bu gün sorumsuzluk ve unutma gibi hatalar çok ciddiye alınabilir ve hatta evliliğinizi bile etkileyebilir. Bu nedenle lütfen bu önemli evlilik tarihini bir yere not edin ve buna göre erken hazırlıklarınızı yapın. Onları bir ay önceden düşünmek, plan ve proje yapmak çok iyi olur. İnsanlar hediye seçimini unutmamalıdır. Bu durumda hediyeler çok önemli bir faktördür. Eşinizle geçireceğiniz harika bir günün ve akşam yemeğinin ardından günün sonunda vereceğiniz hediye önemli olmalıdır.

Evlilik Yıldönümü Sürpriz Önerileri

Evlilik yıl dönümünde eşinizi jestler ve sürprizlerle şaşırtabilirsiniz. İçine kapanık biri olsanız bile makale ve şiirler yazarak ona aşkınızı hatırlatabilir, bu özel günde onu dünyanın en mutlu kadını yapabilirsiniz. Bu aslında zor değil. İyi düşünmek ve uygulamak yeterlidir.

Sevgili Pastaları için ürünlerimize göz attınız mı?

Doğum Günü Pastası ÖnerileriKategorilerBlog

Doğum Günü Pastası Önerileri

Doğum günü pastası önerileri, plan yapacaklar için çok önemli bir husustur. Çünkü o günlerde çok yoğun oluruz ve kendimizi stres altında hissederiz.

Doğum günlerinin günümüz şartlarında özenle yapılması ve hayatlarımızın en önemli günleri olması kişiye özel hazırlanan konsept ile ilgilidir. İnsanlar günümüzde farklı özel doğum günü konseptleri hazırlayarak sevdiklerini şımartabiliyor. Eş, arkadaş ve akraba hiç fark etmeksizin doğum günü pastası tercihi her zaman en önemli konu olmuştur.

Pastam Geldi ile sevdiklerinizin tam da zevkine göre en iyi doğum günü pastasına ulaşabilirsiniz. Üstelik İstanbul’un her yerine ücretsiz teslimat imkanıyla sevdiklerinizi özel günlerinde mutlu edin!

Konseptli Doğum Günü Pastaları

Hem çocuklar hem de yetişkinler için özel olarak hazırlanabilecek yüzlerce kek konsepti ve binlerce kek tarifi olabilir. İçerikten dış tasarıma, neredeyse her zaman birbirinden farklı, tamamen yeni konseptler hazırlamak mümkün. Yetişkinler için birçok pasta modeli bulunmaktadır. İlk akla gelen o kişinin tuttuğu takıma ait çeşitli renklerle güzel bir pasta yapabileceğinizdir. Doğum günlerinde bu fanatizmi göstermek için pasta modelinin yanında lezzetli seçimler yapılabilir.

Benzer şekilde, kişiye özel kekler, yetişkin doğum günü için ilk tercih olabilir. Pastamgeldi.com ile doğum gününü anmak için özel ve özenle seçilmiş çeşitli pasta modelleri ile keyifli bir konsept pasta seçimi yapabilirsiniz.

Çocuklar İçin Doğum Günü Pasta Önerileri

Çocuklar kendi dünyalarında ve enfes oyunlar alemindedir. Bu nedenle yapılacak konsept doğum günü pastası fikri için olabileceklerin bir haddi hesabı yoktur. Bir anne ya da baba olarak çocuğunuza sevdiği konseptte bir şey hazırlamak istiyorsanız, çocuğunuzun en sevdiği oyuncağın şekli ve oynadığı oyuncağın şekli ile özel bir pasta siparişi verebilirsiniz. Evde ya da dışarıda düzenlenen doğum günü konsept partisine göre buna göre pasta seçimini değiştirebilirsiniz.

Bunun dışında çizgi film karakterlerinin yer aldığı doğum günü pasta modelleri, inanılmaz rağbet görmektedir. Ve tabii her çocuğun hayali haline gelen çok sayıda hayvan figürünün yer aldığı safari doğum günü pastası, kesinlikle çocuğunuzun bir doğum günü için tercih edilmelidir.

Pastam Geldi kimin doğum günü olursa olsun, her konsept ve zevke hitap eden pasta çeşitlerine sahiptir. Eğer siz de sevdiklerinize güzel bir doğum günü sürprizi yapmak istiyorsanız, pastamgeldi.com sizleri bekliyor…