dogum gunu pastasi konseptleriKategorilerBlog

Doğum Günü Pastası Konseptleri

Son dönemlerde doğum günü pastası konseptleri için çeşitlilik artmaya başladı. Sevdiklerimiz için hazırlayacağımız doğum günü kutlamalarında “Hangi konseptte doğum günü pastası satın almalıyım?” sorusu hepimizin aklını kurcalıyor. Sizler için bu yazımızda çok tercih edilen konseptleri derledik. Keyifli okumalar.

Uzay Konseptli Pastalar

Doğum Günü Pastası Konseptleri

Son dönemin popülerleri arasında Uzay Konseptli Pastalar göze çarpıyor. Uzaydaki dünyayı keşfetmeye meraklı sevdikleriniz için tercih edebileceğiniz bu konsept pastalarda genellikle uzay görüntüleri, yıldızlar ve gezegenler bulunuyor.

Sevimli Hayvan Konseptli Pastalar

Doğum Günü Pastası Konseptleri

Bizleri her şartta karşılıksız seven tek varlıklarımız onlar; evcil hayvanlarımız. Doğum günü kutlamalarınızı sevimli bir havada geçirmek isterseniz bundan daha iyi bir konsept olamaz. Doğum günü pastanızda yer alacak sevimli hayvan figürleri ile sıcak bir atmosfer yakalayabilirsiniz.

Prenses Konseptli Pastalar

Doğum Günü Pastası Konseptleri

Bütün kızlarımız birer prensestir. Bu sebeple minik kız çocuklarımız için prenses konseptli pastalar çok iyi bir tercih olacaktır. Pastada yer alan prenses figürleri minikleri çok mutlu edecektir.

Mesleklere Özel Konsept Pastalar

Doğum Günü Pastası Konseptleri

Doktor, avukat, mühendis, mimar v.b. meslek grubları için tek düze pasta konsepti artık son buldu. Bu sebeple meslek grupları için hazırlanan özel tasarım pastalar, doğum günü kutlamalarınıza farklı bir hava katacaktır.

Araba Konseptli Pastalar

Doğum Günü Pastası Konseptleri

Doğdukları andan itibaren araba tutkunu olan erkek çocuklarımız ve hız tutkunu yetişkin erkek dostlarımız için araba konseptli pastalar harika bir tercih olacaktır.

Süper Kahramanlar

Doğum Günü Pastası Konseptleri

Hangimizin bir süper kahramanı yok ki? Bundan ötürü Batman, Spiderman, Ironman v.b. süper kahraman pastaları da sıkça tercih edilenler arasındadır. Özellikle erkeklerin beğenisini kazanan karakterleri doğum günü pastası olarak sipariş edebilirsiniz.

Siz de doğum günü pastası konseptleri için arayış içerisindeyseniz Doğum Günü Pastası kategorimize göz atmayı unutmayın.

Doğum Günü Partilerinin Vazgeçilmez YiyecekleriKategorilerBlog

Doğum Günü Partilerinin Vazgeçilmez Yiyecekleri

Doğum Günü Partisi için her şeyi ayarladınız. Peki yılda 1 kutladığınız bu önemli gün için nasıl bir sofra hazırlayacaksınız? Sizler için doğum günü partilerinde sofraların olmazsa olmaz yiyeceklerini derledik.

Makarna Salatası

Doğum Günü Partilerinin Vazgeçilmez Yiyecekleri (Makarna Salatası)

Her şeyin modası geçer ama makarna salatasının asla! Makarna salatası her doğum günü sofrasının vazgeçilmezidir. Misafirlerinizin görünce mutluluk duyacağı makarna salatasını sofralarınızdan eksik etmeyin!

Kanepe

Doğum Günü Partilerinin Vazgeçilmez Yiyecekleri (Kanepe)

Parti denildiği zaman akla ilk gelen yiyeceklerden biri kanepedir. Özellikle de çok vaktiniz kalmadıysa tost ekmeği ile hızlıca hazırlayabilirsiniz. Her damak tadına uygun farklı çeşitleri ile masada yerini alır almaz misafirlerinizin ilgisini çekecektir.

Cupcake

Doğum Günü Partilerinin Vazgeçilmez Yiyecekleri (Cupcake)

Doğum günü partilerinin enfes tatlısı Cupcake’dir. Birbirinden farklı figür ve desenleri sayesinde hem sofranızın görüntüsünü güzelleştirir hem de damaklarda güzel bir tat bırakır.

Sigara Böreği

Doğum Günü Partilerinin Vazgeçilmez Yiyecekleri (Sigara Böreği)

Patatesli, peynirli, kıymalı ve benzeri birçok çeşidiyle her damak tadına uygun bir sigara böreği hazırlayabilirsiniz. Her yaş grubunun severek yediği sigara böreğini bu listeye eklemezsek olmazdı!

Meyve Çubukları

Doğum Günü Partilerinin Vazgeçilmez Yiyecekleri (Meyve Çubuğu)

Sağlıklı ve hafif atıştırmalık isteyenler için meyve çubukları büyük bir görev üstleniyor. Mevsim meyvelerinden seçerek çubuklara yerleştireceğiniz taze meyveler, hem rengarenk görüntüsüyle göz kamaştırıcı bir görüntü oluşturacak hem de kolay hazırlanışı sayesinde çok zamanınızı almayacaktır.

Doğum Günü Pastası

Doğum Günü Partilerinin Vazgeçilmez Yiyecekleri (Doğum Günü Pastası)

Ve… Doğum günü partilerinin assolisti Doğum Günü Pastası olmadan bir kutlama kesinlikle düşünemeyiz. E-Mağazamızda yer alan birbirinden farklı konseptlerdeki pastalar ile sevdiklerinizin doğum günleri için kişiselleştirilebilir pasta siparişi verebilirsiniz.

Doğum Günü Pastası ÖnerileriKategorilerBlog

Doğum Günü Pastası Önerileri

Doğum günü pastası önerileri, plan yapacaklar için çok önemli bir husustur. Çünkü o günlerde çok yoğun oluruz ve kendimizi stres altında hissederiz.

Doğum günlerinin günümüz şartlarında özenle yapılması ve hayatlarımızın en önemli günleri olması kişiye özel hazırlanan konsept ile ilgilidir. İnsanlar günümüzde farklı özel doğum günü konseptleri hazırlayarak sevdiklerini şımartabiliyor. Eş, arkadaş ve akraba hiç fark etmeksizin doğum günü pastası tercihi her zaman en önemli konu olmuştur.

Pastam Geldi ile sevdiklerinizin tam da zevkine göre en iyi doğum günü pastasına ulaşabilirsiniz. Üstelik İstanbul’un her yerine ücretsiz teslimat imkanıyla sevdiklerinizi özel günlerinde mutlu edin!

Konseptli Doğum Günü Pastaları

Hem çocuklar hem de yetişkinler için özel olarak hazırlanabilecek yüzlerce kek konsepti ve binlerce kek tarifi olabilir. İçerikten dış tasarıma, neredeyse her zaman birbirinden farklı, tamamen yeni konseptler hazırlamak mümkün. Yetişkinler için birçok pasta modeli bulunmaktadır. İlk akla gelen o kişinin tuttuğu takıma ait çeşitli renklerle güzel bir pasta yapabileceğinizdir. Doğum günlerinde bu fanatizmi göstermek için pasta modelinin yanında lezzetli seçimler yapılabilir.

Benzer şekilde, kişiye özel kekler, yetişkin doğum günü için ilk tercih olabilir. Pastamgeldi.com ile doğum gününü anmak için özel ve özenle seçilmiş çeşitli pasta modelleri ile keyifli bir konsept pasta seçimi yapabilirsiniz.

Çocuklar İçin Doğum Günü Pasta Önerileri

Çocuklar kendi dünyalarında ve enfes oyunlar alemindedir. Bu nedenle yapılacak konsept doğum günü pastası fikri için olabileceklerin bir haddi hesabı yoktur. Bir anne ya da baba olarak çocuğunuza sevdiği konseptte bir şey hazırlamak istiyorsanız, çocuğunuzun en sevdiği oyuncağın şekli ve oynadığı oyuncağın şekli ile özel bir pasta siparişi verebilirsiniz. Evde ya da dışarıda düzenlenen doğum günü konsept partisine göre buna göre pasta seçimini değiştirebilirsiniz.

Bunun dışında çizgi film karakterlerinin yer aldığı doğum günü pasta modelleri, inanılmaz rağbet görmektedir. Ve tabii her çocuğun hayali haline gelen çok sayıda hayvan figürünün yer aldığı safari doğum günü pastası, kesinlikle çocuğunuzun bir doğum günü için tercih edilmelidir.

Pastam Geldi kimin doğum günü olursa olsun, her konsept ve zevke hitap eden pasta çeşitlerine sahiptir. Eğer siz de sevdiklerinize güzel bir doğum günü sürprizi yapmak istiyorsanız, pastamgeldi.com sizleri bekliyor…