Shopping Cart

İstanbul’un tüm ilçelerine ücretsiz teslimat!

Güvenli alışveriş
Evlenme Teklifi Edilecek Yerler

Evlenme Teklifi Edilecek Yerler

Evlenme Teklifi Edilecek Yerler yazımıza hoş geldiniz.

🙂

Evlilik teklifi yapmak hem zor hem de kolay bir eylemdir. Son yıllarda evlilik teklifi yapanların özel yer aramaları da dikkat çekmektedir. Sevdiğiniz insanla en özel günlerinizden birini yaşayacak olsaydınız o anı nerede geçirmek isterdiniz? İşte bu sorunun cevabı çok önemli. Şimdi sizlere Türkiye’de evlilik teklifi yaparken nereleri tercih edebilirsiniz liste halinde sunacağız. İşte o şahane 5 yer önerisi!

Ufak bir hatırlatma! Pastam Geldi olarak İstanbul içi pasta siparişi verdiğiniz zaman ücretsiz teslim ediyoruz.

Evlenme Teklifi Edilecek Yerler

Safranbolu – Hıdırlık Tepesi

Sıradan yerlerin aksine muhteşem manzarasıyla Safranbolu, evlilik teklifiniz için ideal bir seçimdir. Hdırlık tepesi olarak bilinen ve Safranboluya sıfır manzara olan muhteşem tepede unutulmayacak bir evlilik teklifi yapabilirsiniz. Burada sevdiğinizlle beraber çekileceğiniz fotoğrafların romantik çıkmama ihtimali yok. Çünkü Safranbolu zaten nostaljik bir şehir ve her karesi başka güzel…

Yeşilova – Salda Gölü

Bu göl gerçekten resim gibi… Evlilik teklifi yapmadan önce iyi bir organizasyon ayarlamak da sizi zorlayacaktır. Eğer kısa süre içinde nerede evlilik teklifi yapabileceğinize dair araştırma yapıyorsanız hemen arabanızı hazırlayın! Salda gölünün ayna gibi parlak görüntüsüne karşı ışıltılı bir evlilik teklifi yapmak istemez miydiniz? Burası neresi diyenleriniz de mutlaka olacaktır. Burdur’un Yeşilova ilçesinde doğal bir güzellik… Vakit kaybetmeden sevdiğinizi de alıp Salda gölüne doğru yola çıkın… Yaptığınız bu sürpriz onu çok mutlu edecektir!

İstanbul – Kız Kulesi

Kız kulesinde evlilik teklifi yapmak biraz klasik bir tercih gibi gözükebilir. Bunun yanlış bir düşünce olduğunun altını çizelim. Kız kulesinde romantik bir akşam yemeği yerken sürpriz bir evlilik teklifi yaparak mükemmel bir an yaşarsınız. Düşünsenize, denizin ortasında görkemli bir teklif olmaması mümkün mü? Dilerseniz evlilik teklifi için rezervasyon yaptırdığınızı bildirerek masanızı özel olarak hazırlatabilirsiniz. Tabi mekânı önceden arayıp mutlaka bilgi edinin 😊

Nevşehir – Kapadokya

Balonların içinde iyi kurgulanmış bir evlilik teklifi kulağa oldukça hoş geliyor değil mi? Gökyüzüne süzülürken, gün doğumunda… Bazı anları unutulmaz kılan detaylar gerçekten çok hoştur. Kapadokya hep romantik anılmıştır. Balayı, evlilik teklifi heyecanı, sevdiğinizle ilk seyahat rotası. Siz en iyisi Kapadokya hakkında biraz detaylı araştırma yapmaya başlayın. Kapadokya’da daha önce nasıl evlilik teklifler yapılmış internete bir göz atın. Sevgilinize yapacağınız özgün bir evlilik teklifi fikri de düşünebilirsiniz.

İstanbul – Adalar

Adalar’da evlilik teklifi yapmak için ilkbahar ve yaz mevsimleri tercih edilmelidir. Rengarenk çiçeklerin arasında mis gibi bir havayı kaçırmadan size evet diyebileceği o yerde, unutulmaz soruyu sorun! Benimle evlenir misin? Adalara karşı bir şiir okuyup sevgilinizin kalbine dokunmayı da unutmayın. Adalarda evlilik teklifi doğru bir seçim olacaktır.

Bir cevap yazın
İstanbul İçi Ücretsiz Teslimat

Tüm siparişlerde

İade Garantisi

Siparişleriniz başlamadıysa

Birbirinden Seçkin Pastaneler

İstanbul'un en iyi pastaneleri

Güvenli Alışveriş

Paytr altyapısıyla