Shopping Cart

İstanbul’un tüm ilçelerine ücretsiz teslimat!

Güvenli alışveriş
Kır düğünü yapmak için 5 sebep

Kır düğünü yapmak için 5 sebep

Kır düğünü yapmak için sizin sebebiniz nedir?

Herkes unutulmaz bir düğün yapmak ister. Organizasyon şirketleri artık plan program işlerini de sağladığı için çiftlerin düğün gününden beklentileri yüksek oluyor. Yaz mevsimine kapıları araladığımız şu günlerde kır düğünleri için de rezervasyonlar başladı. Düğün konseptine ve mekanına çiftlerin hep tedirgin yaklaşması da artık alışılmış durumlar arasında. Peki kır düğünü yapmak ile yapmamak arasında kalan çiftleri biz ikna ederiz desek? 😊 Yaz mevsimi ne olacağı belli olmaz yağmur yağar çamur olur diye kaygılarınız artacaksa orasını bilemeyiz. Biz yine de kır düğünü yapmak için harika 5 sebebi sizlere sunalım… Seçim yine size kalsın. 😊

Bu yazıyı yazmamızın ana sebebi kır düğünü nedir cümlesinin Google’da yüksek arama hacmine ulaşması. İnsanlar kır düğününü merak ediyor.

Açık Havanın Keyfini Çıkarın

Her ne kadar provalar ile hazırlık da yapsanız düğünler stresli ortamlardır. Akrabalar, arkadaşlar v.s… Her kafadan mutlaka bir ses çıkar! Öyle ki bu organizasyonda başrol siz ve müstakbel eşiniz olduğu için “Sıkıldık, eve dönelim.” de diyemezsiniz. 😊 Açık havada yapılan düğünler stresinizi minimuma indirgemek için harikadır. Kapalı ortamlara göre açık hava daha samimidir. Davetliler de kır düğünlerini genelde dört gözle bekler. 😊 Özellikle de soğuk günler yeni yeni bitmişse, bu düğün günü asla unutulmayacaktır!

Çocukların Gürültüsünü Daha Az Duyarsınız

Bu başlığı atmamızdaki en büyük sebep, dürüstlük! Çocuklar düğünlerde inanılmaz sorun çıkarır. Özellikle 7 yaşın altındaki çocukların sürekli hareket halinde olmak istemeleri kapalı ortamlarda sınırlanacaktır. Kır düğünü yaptığınızda düğün alanının bahçesi geniş ve korunaklıysa çocuklarda kendilerince eğlenir. Böylece sürekli sıkıldıklarından şikayet edip ağlayan çocuklara maruz kalmazsınız. Ne kadar iyi değil mi?

Kısa bir mola… Düğün pastanızı seçtiniz mi? Hemen şimdi web sayfamız üzerinden düğün pastası siparişi verebilirsiniz.

Hem Düğün Hem Dış Çekim

Dış çekimler, çiftlerin en çok zorlandıkları planlardan biri oluyor. Bunun sebebi; o kadar yorgunluğun üzerine bir de dış çekim mekanı ayarlamak ve oraya ulaşmak… Poz seçimi ve pozları ayarlamayı saymıyoruz bile. Düğününüz kır düğünü ise seçtiğiniz mekanı dış çekim için kullanabilirsiniz. Böylece aynı gün çekim işini de halletmiş olursunuz. Kır düğünü konsept itibariyle doğayla iç içe olacağı için seçtiğiniz mekanda harika fotoğraflar çekileceğinizden şüphemiz yok!

Kalabalık Düğünlere Evet!

Geniş bir akraba çevresine sahipseniz ve dostlarınız da fazlaysa düğününüz kalabalık olacaktır. Kır düğünü yaptığınızda kalabalık pek fazla göze batmaz. Herhangi bir salon tutup düğünü orada yapmak ise kalabalık olduğunda gerilmenize sebep olabilir. Hazırladığınız davetli listesine göre kır alanının büyüklüğüne karar vermelisiniz. Aksi halde yer sıkıntısı yaşanabilir. Önceden her detayı düşünmekte fayda var.

Kendinizi Daha Rahat Hissedersiniz

Damatlık için çok fazla konuşmaya gerek yok 😊 Bir pantolon, bir gömlek ve ceketle işlem tamam oluyor. Gelinlik giymek ise teferruatlı… Gelinlik seçimine bağlı olarak rahatlığı değişse de genel itibariyle taşıması zahmetli bir giysidir. Uzun etekleri, ağır taş detayları, duvak gibi ayrıntılar yaz sıcağında kapalı ortamda sizi biraz terletebilir. Kır düğünü daha ferah bir alan sağlayacağı için hareket özgürlüğünüz de kısıtlanmayacaktır. Konsepte uygun gelinlik modeli seçerek düğününüzde hem şıklığınızı hem zarafetinizi konuşturun!

Son olarak; kır düğünü mekanı arıyorsanız size bir link bırakıyoruz.

Bir cevap yazın
İstanbul İçi Ücretsiz Teslimat

Tüm siparişlerde

İade Garantisi

Siparişleriniz başlamadıysa

Birbirinden Seçkin Pastaneler

İstanbul'un en iyi pastaneleri

Güvenli Alışveriş

Paytr altyapısıyla